Seminarium Duchowne

Informujemy, że 25.04.2024, o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów do Seminarium Duchownego.

Spotkanie odbędzie się w formie online – link dostępny w kalendarzu na stronie www.SACRUM.tv.

Spotkanie wymaga hasła dostępu – szczegóły pod adresem rekrutacja@kosciolnaturalny.pl.

Serdecznie zapraszamy!

***

Z wielką przyjemnością zapraszamy zainteresowanych do uczestnictwa w Seminarium Duchownym Kościoła Naturalnego!

Warunki rekrutacji:

Rekrutacja trwa do końca marca 2024 roku.

Seminarium jest skierowane zarówno do obecnych, jak i przyszłych wiernych Kościoła Naturalnego.

Do Seminarium może przystąpić zarówno człowiek pełnoletni, jak i małoletni.

W przypadku małoletnich wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów, a jego przystąpienie do egzaminu na Duchownego może nastąpić po osiągnięciu pełnoletności.

Seminarium trwa 24 miesiące i przewiduje około 600 godzin zegarowych zajęć w większości w trybie on-line.

Zajęcia odbywają się najczęściej w cyklach 2-3 godzinnych – zazwyczaj w godzinach popołudniowych.

Koszt uczestnictwa w Seminarium to 500 złotych miesięcznie.

Wymagana frekwencja na zajęciach na poziomie 90% – frekwencja liczona jest w stosunku do przeprowadzonych od początku Seminarium zajęć, a nie w ujęciu całościowym.

Uczestnictwo w Seminarium jest dobrowolne i może zostać przerwane przez Uczestnika w każdym czasie.

Ewentualna rezygnacja Uczestnika lub skreślenie go przez Organizatora z listy Uczestników, nie uprawnia do zwrotu opłat poczynionych za miesiące przeszłe.

Uczestnictwo w Seminarium umożliwia podejście do egzaminu na Duchownego Kościoła Naturalnego – egzamin jest bezpłatny.

Rekrutacja trwa do końca marca 2024 roku.

Zgłoszenia lub/i pytania dotyczące Seminarium należy kierować na adres:

rekrutacja@kosciolnaturalny.pl

Dokumentacja

Dokumenty  wymagane na etapie rekrutacji:

–  skan własnoręcznie napisanego zgłoszenia Uczestnika, zawierającego: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail, telefon kontaktowy

oraz

– list intencyjny kandydata, opisujący uzasadnienie chęci uczestnictwa w Seminarium i zawierający krótki opis życiorysu.

Uwaga:
– w przypadku człowieka nieletniego, dokument musi zawierać również imię i nazwisko (imiona i nazwiska) oraz dane kontaktowe i podpis/y rodziców/opiekunów, pod ich wyrażoną pisemnie zgoda na uczestnictwo małoletniego w Seminarium,

Opcjonalnie:
– list  polecający od Przełożonego Gminy Wyznaniowej, do  której uczęszcza.

Serdecznie zapraszamy!