Księga gości

Witaj, zapraszamy do wpisania się do naszej księgi gości. Zachęcamy wszystkich odwiedzających i osoby uczestniczące aktywnie w rozwijaniu naszego ducha do zamieszczania krótkich pozdrowień z miejscowością skąd pochodzicie wraz z regionalnymi pozdrowieniami. Pozostańcie w zdrowiu, szczęściu i dobrobycie duchowym.

Witaj i zapraszamy do zapisania się do naszek księgi gości

Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości dopiero po jej przejrzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usuwania lub niepublikowania wpisów.
41 wpisów.
Darjan Darjan z mazury napisał/a 23 czerwca, 2023 o 8:58 am
Miło było się z wami spotkać na mazurach , miłość dla was wszystkich
Szymon z Torunia Szymon z Torunia z Toruń napisał/a 10 czerwca, 2023 o 6:10 pm
Dziękuję za możliwość dołączenia do rodziny, która zmienia świat siejąc światło, miłości i wolność.
Ryszard Ryszard napisał/a 22 lutego, 2023 o 11:27 am
Witam i pozdrawiam wszystkich
Ryszard Ryszard z Dania napisał/a 1 lutego, 2023 o 9:40 am
Witam serdecznie wspaniałą grupę. Niech sie wszystkim darzy. Pozdrawiam z Danii 😊
Onliner Onliner z Kraków napisał/a 7 grudnia, 2022 o 5:18 pm
Ciekawa inicjatywa z kościołem bez granic. Życzę powodzenia i zapraszam do złożenia wpisu w mojej księdze gości.
NACZELNA KOŚCIOŁA NACZELNA KOŚCIOŁA z GDAŃSK napisał/a 7 czerwca, 2022 o 7:07 pm
KOCHANI GOŚCIE WYRAŻAM WDZIĘCZNOŚĆ ZA PIĘKNE SŁOWA NA NOWY CZAS .ZNAJDUJEMY SIĘ W GWIAZDOZBIORZE ŁABĘDZIA CO DAJE NAM SIŁĘ I MOC DUCHOWĄ. JEST TO CZAS GDZIE WSZYSTKO CO ZROBIMY DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA JEST SKAZANE NA SUKCES. W MIŁOŚCI I POKOJU Z WDZIĘCZNOŚCIĄ ZA WSZYSTKO PRZESYŁAM ENERGIĘ POKOJU DLA KAŻDEJ ISTOTY, WZNIESIENIA DUSZY .
Przełożona Hani Przełożona Hani z GDAŃSK napisał/a 18 maja, 2022 o 3:31 pm
KOCHANI JEST ZA NAMI PIERWSZY NA WIZJI ZBIOROWY OBRZĘD KTÓRY MA NA CELU WEJŚCIE W STAN ZBIOROWEJ KREACJI PO TO ABY POKOCHAĆ MATKĘ ZIEMIĘ. JESTEŚMY SPRZĄTACZAMI ZASIANEGO BAŁAGANU ENERGETYCZNEGO . PAMIĘTAJMY ŻE PO CZYNACH SIĘ POZNAJEMY .
Przemek Przemek z Rosko napisał/a 25 marca, 2022 o 10:08 am
Witam, niech ta rodzina prawych żywych ludzi rozrasta się i pokazuje prawdziwą drogę wszystkim.Oby jak najwięcej istot dołączyło do tego grona przebudzonych.
Miro z Barcelona Miro z Barcelona z Barcelona napisał/a 21 marca, 2022 o 2:41 pm
Witajcie ze słonecznej Hiszpanii. Gorące pozdrowienia dla wszystkich .
Marzena Marzena napisał/a 21 marca, 2022 o 2:33 pm
Hej, samej pomyślności dla Całej wspólnoty Kościoła Naturalnego.
karol karol napisał/a 13 marca, 2022 o 11:20 pm
pozdrowienia
xxx xxx z Olecko napisał/a 12 marca, 2022 o 6:10 pm
Witajcie ,serdecznie pozdrawiam do zobaczenia niebawem.
Kasia i Tomek Kasia i Tomek z Szczecin napisał/a 12 marca, 2022 o 3:59 pm
Cześć, życie w rodzinie jest piękne, życie w rodzinie ze Stwórcą jest jeszcze piękniejsze. dziękujemy za waszą prace .
Zuzanna Zuzanna z Italy napisał/a 12 marca, 2022 o 1:24 pm
Piękne informacje zawarte na stronie, nie mogę się doczekać spotkania.
Urszula Urszula z Zakopane napisał/a 12 marca, 2022 o 9:59 am
Od Morza po Tatry Naturalna Rodzina !
Karolina Karolina napisał/a 11 marca, 2022 o 3:03 pm
Witam wspólnotę dziękuje że jesteście nie mogę doczekać się kolejnych spotkań. Chwała Stwórcy na wieki
Mat Mat napisał/a 11 marca, 2022 o 9:04 am
Hallo Brüder und Schwestern, ich danke Ihnen mit Freude für die leichten und wunderbaren Informationen aus Polen, wir sind jeden Tag bei Ihnen.
Mirek Mirek z Warszawa napisał/a 9 marca, 2022 o 2:10 pm
Witam was Siostry i Bracia,bardzo, dziękuje za przecudowną ceremonie w Gdańsku. Niech Stwórca będzie z nami.
Barbara Barbara z Pogórze napisał/a 4 marca, 2022 o 2:11 pm
Witam wszystkich 🙂 kochane Siostry, Bracia, życzę Wam i sobie, aby ten rok 2022 był dla nas wspaniałym początkiem i możliwością realizowania wspólnie swoich celów w oparciu o Prawdę, Wolność, Miłość, Zrozumienie i Wdzięczność 🙂
Pablo Pablo z New World napisał/a 26 lutego, 2022 o 2:46 am
Cześć i Sława ? Zapoznałem się z doktryną oraz z założeniami kościoła. Muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem. Niesaowite jest to że pomimo trudnej sytuacji administracyjnej powstał Kościół z tak ponadczasowymi i prawdziwymi wartościami. Wiedzę ogromną przestrzeń wspólnotową, gdzie człowiek może nareszcie doświadczyć wolnosci ducha i samostanowienia ciała. Wszystko to naturalne co nas otacza jest prawdziwe, niech w koncu wartości i idea takie będą. Piękna sprawa, szanuje i wspieram twórców. Dajecie ludziom NATURALNĄ prawdę w tych trudnych czasach, to jest dopiero posługa!