Witaj, zapraszamy do wpisania się do naszej księgi gości.
Zachęcamy wszystkich odwiedzających i osoby uczestniczące aktywnie w rozwijaniu naszego ducha
do zamieszczania krótkich pozdrowień z miejscowością skąd pochodzicie wraz z regionalnymi pozdrowieniami. Pozostańcie w zdrowiu, szczęściu i dobrobycie duchowym.

Witaj i zapraszamy do zapisania się do naszek księgi gości

Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości dopiero po jej przejrzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usuwania lub niepublikowania wpisów.
34 wpisy.
Przemek Przemek z Rosko napisał/a 25 marca, 2022 o 10:08 am
Witam, niech ta rodzina prawych żywych ludzi rozrasta się i pokazuje prawdziwą drogę wszystkim.Oby jak najwięcej istot dołączyło do tego grona przebudzonych.
Miro z Barcelona Miro z Barcelona z Barcelona napisał/a 21 marca, 2022 o 2:41 pm
Witajcie ze słonecznej Hiszpanii. Gorące pozdrowienia dla wszystkich .
Marzena Marzena napisał/a 21 marca, 2022 o 2:33 pm
Hej, samej pomyślności dla Całej wspólnoty Kościoła Naturalnego.
karol karol napisał/a 13 marca, 2022 o 11:20 pm
pozdrowienia
xxx xxx z Olecko napisał/a 12 marca, 2022 o 6:10 pm
Witajcie ,serdecznie pozdrawiam do zobaczenia niebawem.
Kasia i Tomek Kasia i Tomek z Szczecin napisał/a 12 marca, 2022 o 3:59 pm
Cześć, życie w rodzinie jest piękne, życie w rodzinie ze Stwórcą jest jeszcze piękniejsze. dziękujemy za waszą prace .
Zuzanna Zuzanna z Italy napisał/a 12 marca, 2022 o 1:24 pm
Piękne informacje zawarte na stronie, nie mogę się doczekać spotkania.
Urszula Urszula z Zakopane napisał/a 12 marca, 2022 o 9:59 am
Od Morza po Tatry Naturalna Rodzina !
Karolina Karolina napisał/a 11 marca, 2022 o 3:03 pm
Witam wspólnotę dziękuje że jesteście nie mogę doczekać się kolejnych spotkań. Chwała Stwórcy na wieki
Mat Mat napisał/a 11 marca, 2022 o 9:04 am
Hallo Brüder und Schwestern, ich danke Ihnen mit Freude für die leichten und wunderbaren Informationen aus Polen, wir sind jeden Tag bei Ihnen.
Mirek Mirek z Warszawa napisał/a 9 marca, 2022 o 2:10 pm
Witam was Siostry i Bracia,bardzo, dziękuje za przecudowną ceremonie w Gdańsku. Niech Stwórca będzie z nami.
Barbara Barbara z Pogórze napisał/a 4 marca, 2022 o 2:11 pm
Witam wszystkich 🙂 kochane Siostry, Bracia, życzę Wam i sobie, aby ten rok 2022 był dla nas wspaniałym początkiem i możliwością realizowania wspólnie swoich celów w oparciu o Prawdę, Wolność, Miłość, Zrozumienie i Wdzięczność 🙂
Pablo Pablo z New World napisał/a 26 lutego, 2022 o 2:46 am
Cześć i Sława ? Zapoznałem się z doktryną oraz z założeniami kościoła. Muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem. Niesaowite jest to że pomimo trudnej sytuacji administracyjnej powstał Kościół z tak ponadczasowymi i prawdziwymi wartościami. Wiedzę ogromną przestrzeń wspólnotową, gdzie człowiek może nareszcie doświadczyć wolnosci ducha i samostanowienia ciała. Wszystko to naturalne co nas otacza jest prawdziwe, niech w koncu wartości i idea takie będą. Piękna sprawa, szanuje i wspieram twórców. Dajecie ludziom NATURALNĄ prawdę w tych trudnych czasach, to jest dopiero posługa!
Jeremi Jeremi z Sierakowice napisał/a 21 lutego, 2022 o 2:59 pm
Niech Wam wszystkim darzy się każdego dnia, a moc welesowa szczodrze obfitością nagradza.
maciej maciej z Zakopane napisał/a 20 lutego, 2022 o 9:44 pm
Witam serdecznie całe przemiłe grono Kościoła Naturalnego.
Odar Odar z Nowe napisał/a 18 lutego, 2022 o 7:28 pm
wspaniale tu być z ludźmi którzy emanują prawdą, dobrocią i troską o innego człowieka. Jestem z wami ciałem i duszą.
Adam Adam z Gdansk napisał/a 18 lutego, 2022 o 7:07 pm
Niech Stwórca uśmiecha się do was i kieruje wasze kroki na ścieżkę która pokojowo przeprowadzi nasze dusze do wyższej świadomości . pokój z wami
Michał Michał z Suwałki napisał/a 18 lutego, 2022 o 4:21 pm
Chwała wam, niebawem dołączam do was. Nareszcie słońce zaświeciło w moim życiu.
Kasia Kasia z Warszawa napisał/a 16 lutego, 2022 o 8:25 pm
Witajcie kochani dziękuje że jesteście. Jesteście wspaniali !
John John z PHILADELPHIA napisał/a 16 lutego, 2022 o 8:23 pm
Hello dear brothers. I was heeded this morning when i read in the local press about the Natural Church and Natural Religion and about legalization of the Natural Church. So many years to wait i pray to the Creator for protect the Head of the Church, the entire Council and all the Brothers and Sisters. Thank you for the voice in my heart. All the best! John