Podziękowania

Rada Kościoła wyraża wdzięczność wszystkim zaangażowanym w procedurę rejestracji za każdy rodzaj wsparcia jakie uzyskiwaliśmy od Was w jej okresie.

Jak każda wspólnota  wyznaniowa naszym głównym zadaniem jest szerzenie naszej wiary i przekonań,  rozwój  Wspólnoty jako całości jak również wsparcie w rozwoju indywidualnym Naszych Członków, a w konsekwencji osiągnięcie pełnię  pokoju,  miłości i wolności w naszych wnętrzach –  umysłach i sercach  oraz w świecie zewnętrznym.

Wyrażamy Wdzięczność dla  wszystkich Przełożonych Gmin  Wyznaniowych za wkład i zaangażowanie w realizacje  celów statutowych Kościoła Naturalnego.

Wyrażamy Wdzięczność dla wszystkich Członków Wspólnoty Kościoła Naturalnego:

to Wy  jesteście prawdziwą wartością Naszej Wspólnoty, jej przeszłością, jej teraźniejszością oraz jej przyszłością.

Pozostawiamy Was w miłości, pokoju i błogosławieństwie na każdy dzień.

Ten post ma 7 komentarzy

1. Roman

Witam.Wyznawcy tej religii będą mieli w moim warsztacie motocyklowym 10% zniżki.Gmina żarnowiec.Alleluja i do przodu.

1. Al Paul

Roman – to nie jest religia tak naprawdę! Raczej jest to wyznaniowe zrzeszenie. Nie ma tutaj wyznawców tylko członkowie. Ja to tak postrzegam aczkolwiek niejestem pewien gdzyż nie miałem okazji z kimkolwiek porozmawiac.

2. Tomasz

Gratulacje!
    Jestem obserwatorem-sympatykiem.

– Tomasz

3. MariaRila

Witam wszуstkiсh

4. Al Paul

Chciałbym się spotkać z kimś, kto jest w grupie decyzyjnej odnośnie projekcji przyszłości. Mam kilka dobrych pomysłów. Jestem w Karkonoszach.

5. Lachitka

Pięknie jest być tu i teraz z wami , mając wszystko co daje nam Stwórca ! Jestem bo ty jesteś.